O naší společnosti

Společnost ELSERVIS KRTIČKA s.r.o. byla založena 1. listopadu 2005 a navázala na tradici firmy ELSERVIS Adolf Krtička, která ukončila svoji činnost v roce 2004. Tato původní firma se zabývala především montážemi a opravami elektroinstalací, výrobou rozvaděčů NN a prodejem drobného elektroinstalačního materiálu. Nová společnost rozšířila tyto činnosti o realizace elektroinstalací průmyslových technologií, návrhy a realizace systémů měření a regulace (MaR), programování průmyslových PLC, montáže datových sítí a automatizacemi technického zařízení budov (chytré elektroinstalace v budovách).

 

4.1.2016

Naše společnost zíslaka nová opravnění pro prodej, montáž a servis kotlů společnosti VERNER SK s.r.o.

Můžeme Vám tedy nabídnout ucelenou řadu výrobků této společnosti.

  

16. května 2015
Získali jsme oprávnění k montážím zabezpečovacích systémů 80 spopečnosti Jablotron.

 

26. dubna 2015
Naše společnost získala certifikát k provádění projekce, montáže, revizi a servisu zařízení zabezbečovací technik firmy Kelcom International spol.s r.o.

 

 

září 2014
Na základě předchozí dlouholeté spolupráce s firmou VERNER a.s. Červený Kostelec nyní navazujeme na další spolupráci s nově založenou společností VERNER Golem s.r.o., která přebírá výrobní portfolio Verner a.s. Zajišťujeme pozáruční servis kotlů a kotelen firmy Verner a.s. a provádíme nové instalace pro společnost VERNER Golem s.r.o..